logo

 

Aerator HYDRO

 

MODEL: AE1300HEU

 

 

  CENA: 42500 zł netto / 522750 zł brutto

 

MAŁE I DUŻE OGRODY

Ta maszyna łączy w sobie 76-centymetrową szerokość i prędkość do 6,9 km/h, co pozwala na aerację 1000 m2 w zaledwie 15 minut. Ponadto nie trzeba już podnosić bolców podczas skręcania. Aerator ma możliwość regulacji zagęszczania otworów (patent VAD™) od 8 do 48 otworów na metr kwadratowy w jednym przejściu oraz zmienny napęd hydrostatyczny umożliwiający aerację zarówno do przodu, jak i do tyłu. 

 

FILM WIDEO

 

Ta maszyna łączy w sobie 76-centymetrową szerokość i prędkość do 6,9 km/h, co pozwala na aerację 1600 m2 w zaledwie 15 minut. Ponadto nietrzeba już podnosić bolców podczas skręcania. Ramiona FLEXTECH™ zapewniają głębokość wykorków nawet dwukrotnie większą niż aeratory bębnowe. Funkcja In-Ground Turning zapewnia niezrównaną manewrowość, ergonomię oraz łatwość obsługi. Ogromny zapas mocy gwarantuje japońska jednostka napędowa Honda GX390 o mocy ok. 12 koni mechanicznych, z kutym i łożyskowanym wałem korbowym oraz cyfrowym zapłonem. Rozrusznik klasy przemysłowej gwarantuje zawsze skuteczny i bezawaryjny rozruch a żeliwna tuleja cylindra odznacza się wysoką odpornością na duże obciążenia i wysokie temperatury pracy. Zastosowanie systemu płynnej regulacji gęstości wykorków umożliwia uzyskanie od 2 do 10 razy więcej wykorków za jednym przejazdem niż w przypadku modeli bębnowych (od 8 do 48 otworów na metr kwadratowy). Takie rozwiązanie eliminuje potrzebę podwójnej aeracji i umożliwia szybkie i skuteczne przygotowanie trawnika pod wysiew.

SPECYFIKACJA

 

 

 

CECHY

 

PROSTA KONTROLA DZIĘKI INTUICYJNEMU PANELOWI STEROWANIA

Intuicyjny panel sterowania ułatwia prace. Ważnym udogodnieniem jest możliwość pracy „do tyłu” (Model AE1300HEU).

MECHANIZM FLEXTECH™

Niezależne bolce są łatwe w wymianie, a dzięki systemowi tłokowemu sprawdzają się nawet na twardej ziemi. W standardzie bolce puste z bocznym wyrzutem, można wymienić je na bolce pełne.

89-CENTYMETROWY ROZSTAW OSI I 15-CALOWE KOŁA

Jednostka została wyposażona w duże koła o szerokim rozstawie, które zwiększają stabilność pracy na zboczach. W zależności od potrzeb zmieniając prędkość jazdy można sterować zagęszczeniem otworów.

 

VARIABLE AERATION DENSITY (VAD™)
 

Variable Aeration Density (VAD™) wykonuje 2-10 razy więcej otworów za jednym przejazdem niż modele bębnowe. Umożliwia to przygotowanie darni pod dosiew, lub wykonywanie wstawek za jednym przejazdem.

 

   

wertykulator billy goat