logo

 

Aerator AE401V

 

MODEL: AE401V

 

 

  CENA: 13800 zł netto / 169740 zł brutto

 

MAŁE I DUŻE OGRODY

Profesjonalny aerator o szerokości roboczej 48 cm jest mniej podatny na zużycie, wibracje i uszkodzenia. Koła napędowe umiejscowione poza szerokością kasety wertykulującej eliminują możliwość poślizgu w przeciwieństwie do modeli z kołem pośrodku oraz ułatwiają najazd i zjazd z podjazdów z zamontowanymi bolcami. Model AE401V jest napędzany niezawodnym silnikiem Vanguard® i może napowietrzać do 2.000 m2 na godzinę.

 

FILM WIDEO

 

Spalinowy aerator o szerokości 48 cm. Koła pracują poza częścią roboczą, nie ślizgają się oraz ułatwiają wjazd/zjazd po najazdach z zamontowanymi bolcami. Zamiast masywnych obciążników stalowych, pojemnik obciążeniowy na wodę lub piasek jest umieszczony bezpośrednio nad bolcami, co zapewnia lepszą głębokość napowietrzania. Funkcja Lift N Lock™ umożliwia podnoszenie bębna roboczego. Uchwyty Fold-n-Go™ i łatwość ich składania sprawiają, że obsługa i transport są wygodne i proste. Górnozaworowy, komercyjny silnik japońskiej marki Honda, model GX120, z żeliwną tuleją cylindra, kutym wałem korbowym na stalowych łożyskach kulkowych. Silnik przeznaczony jest do pracy w ekstremalnie ciężkich warunkach i posiada 3-letnią gwarancję przy zakupie konsumenckim i firmowym. Prędkość pracy od 0,8km/h do 6,5 km/h, napęd na koła przednie z przełożeniem łańcuchowym. Koła napędowe umiejscowione poza szerokością kasety wertykulującej eliminują możliwość poślizgu w przeciwieństwie do modeli z kołem po środku oraz ułatwiające najazd i zjazd z podjazdów z zamontowanymi bolcami.

SPECYFIKACJA

 

 

 

CECHY

 

ZEWNĘTRZNE KOŁA NAPĘDOWE

Zewnętrzne koła napędowe eliminują poślizg kół środkowych oraz ułatwiają wjazd/zjazd po najazdach z zamontowanymi bolcami.

SYSTEM ZAŁĄCZANIA/WYŁĄCZANIA BOLCÓW LIFT-N-LOCK™

Najpłynniejszy w branży system załączania bolców oraz opatentowany system służący do ich wyłączania. Zaliczany jest on do najlepszego w swojej klasie pod względem komfortu pracy oraz wydajności.

UCHWYT TYPU FOLD-N-GO™

Raczka składa się bez użycia narzędzi. Dzięki takiemu rozwiązaniu dużo wygodniej jest przechowywać oraz transportować urządzenie.

 

GWARANCJA SERII AE
 

Produkt objęty jest pełną roczną gwarancją.

 

   

wertykulator billy goat