logo

 

Aerator PLUGR®18

 

MODEL: PL1801H

 

 

  CENA: 14200 zł netto / 17466 zł brutto

 

DO PRACY NA MNIEJSZYCH POWIERZCHNIACH

Ten kompaktowy aerator o szerokości roboczej 46cm idealnie nadaje się do aeracji mniejszych obiektów lub wynajmu dla firm. Maszyna została wyposażona w wydajne bolce, działające jak korbowód, które napędzają jednostkę do przodu. Urządzenie może napowietrzać do 2.000 m2 na godzinę i jest proste w obsłudze oraz sterowaniu. Aerator nie wymaga dodatkowych obciążników. Składany uchwyt pozwala na kompaktowy transport i przechowywanie. Cztery bolce i brak łańcuchów oraz pokrywa zdejmowana bez użycia narzędzi ułatwiają konserwację. Zasilany przez renomowany silnik Honda.

 

FILM WIDEO

 

Ten kompaktowy, tłokowy aerator o szerokości roboczej 46cm idealnie nadaje się do aeracji mniejszych trawników. Wyposażony w 4 łatwo wymienne bolce (puste lub pełne), zamontowane na ramionach, które pracują na zasadzie korbowodu tłokowego, skutecznie nakłuwając nawet twardsze podłoża. Urządzenie może napowietrzać do 2.000 m2 na godzinę i jest proste w obsłudze. Aerator nie wymaga dodatkowych obciążników. Składany uchwyt pozwala na kompaktowy transport i przechowywanie. Brak łańcuchów oraz pokrywa zdejmowana bez użycia narzędzi ułatwiają konserwację. Poliuretanowe 12 calowe koła transportowe osadzone są poza szerokością roboczą. Napędzany przez renomowane silniki Vanguard ™ lub Honda. Żeliwny, tłokowy korbowód zapewnia precyzyjną i skuteczną aerację. Gęstość wykorków można regulować przez prędkość posuwu maszyny (im wolniej poruszamy się maszyną, tym gęściej osadzone są wykorki, szybszy posuw przekłada się na rzadsze rozmieszczenie wykorków).

SPECYFIKACJA

 

 

 

CECHY

 

KORBOWÓD PORUSZAJĄCY SIĘ METODĄ TŁOKOWĄ

Tłokowy korbowód sprawnie nakłuwa nawet twardą ziemię. Dzięki czemu, wykorki mają aż do 7 cm.Zastosowano również sprężynowe wspomaganie rotora, dzięki czemu bolce wbijają się nawet w twardą ziemię.

UCHWYT EASY-FOLD

Składana rączka.

JEDNOCZĘŚCIOWA POKRYWA Z MOŻLIWOŚCIĄ ŁATWEGO DEMONTAŻU

Obudowa zdejmuje się bez użycia narzędzi. Elementy mocujące są gumowane, co zmniejszą wibracje obudowy podczas pracy urządzeniem.

 

STEROWANIE PRZYJAZNE DLA UŻYTKOWNIKA
 

Sterowanie odbywa się za pomocą dźwigni umieszczonych na rączce. Operator może szybko i sprawnie zmieniać prędkość jazdy, opuszczać oraz podnosić bolce.

 

   

wertykulator billy goat