logo

 

Aerator PLUGR®18 PL1802V

 

MODEL: PL1802V

 

 

  CENA: 13500 zł netto / 16605 zł brutto

 

DO PRACY NA MNIEJSZYCH POWIERZCHNIACH

Ten kompaktowy aerator o szerokości roboczej 46cm idealnie nadaje się do aeracji mniejszych obiektów lub wynajmu dla firm. Maszyna została wyposażona w wydajne bolce, działające jak korbowód, które napędzają jednostkę do przodu. Urządzenie może napowietrzać do 2.000 m2 na godzinę i jest proste w obsłudze oraz sterowaniu. Aerator nie wymaga dodatkowych obciążników. Składany uchwyt pozwala na kompaktowy transport i przechowywanie. Cztery bolce i brak łańcuchów oraz pokrywa zdejmowana bez użycia narzędzi ułatwiają konserwację. Zasilany przez renomowany silnik Briggs & Stratton Vanguard.

 

FILM WIDEO

 

Idealny do pracy na małych lub średnich powierzchniach. Aerator Billy Goat PL1802V to łatwy w serwisowaniu, wyposażony w 4 bolce pracujące na wytrzymałym korbowodzie. Do zdjęcia obudowy i złożenia rączki nie potrzeba żadnych narzędzi. Szerokość robocza 45 cm. Idealne wykorki o głębokości do 7cm dzięki zastosowaniu 4 bolców pustych wykonanych ze stali utwardzanej po obróbce cieplnej, odznaczającej się wyjątkową trwałością i odpornością na zużycie. Odpowiedni kąt nachylenia bolców sprawia, że maszyna nie wymaga dodatkowego obciążenia i uzyskujemy idealne wykorki bez podnoszenia darni. Minimalny poziom wibracji po stronie operatora to zasługa uchwytu z dedykowanymi, gumowymi amortyzatorami umieszczonymi bezpośrednio przy korpusie maszyny. Łatwe manewrowanie i prowadzenie aeratora PL1801 zapewniają bieżnikowane, 12-calowe, pół-pneumatyczne opony ze stalowymi felgami oraz nowymi, mocniejszymi łożyskami (w stosunku do modelu PL1800) dla zwiększonej żywotności.

SPECYFIKACJA

 

 

 

CECHY

 

KORBOWÓD PORUSZAJĄCY SIĘ METODĄ TŁOKOWĄ

Tłokowy korbowód sprawnie nakłuwa nawet twardą ziemię. Dzięki czemu, wykorki mają aż do 7 cm.Zastosowano również sprężynowe wspomaganie rotora, dzięki czemu bolce wbijają się nawet w twardą ziemię.

UCHWYT EASY-FOLD

Składana rączka.

JEDNOCZĘŚCIOWA POKRYWA Z MOŻLIWOŚCIĄ ŁATWEGO DEMONTAŻU

Obudowa zdejmuje się bez użycia narzędzi. Elementy mocujące są gumowane, co zmniejszą wibracje obudowy podczas pracy urządzeniem.

 

STEROWANIE PRZYJAZNE DLA UŻYTKOWNIKA
 

Sterowanie odbywa się za pomocą dźwigni umieszczonych na rączce. Operator może szybko i sprawnie zmieniać prędkość jazdy, opuszczać oraz podnosić bolce.

 

   

wertykulator billy goat