logo

 

Aerator PLUGR® 25

 

MODEL: PL2501SPH

 

 

  CENA: 26200 zł netto / 32226 zł brutto

 

DO PRACY W TWARDEJ GLEBIE

Aerator z napędem Billy Goat PL2501SPH zapewnia skuteczną aerację trawnika, dzięki zastosowaniu mechanizmu tłokowego, który za pośrednictwem korbowodu z ogromną siłą wbija w ziemię 6 hartowanych bolców i wyciąga na powierzchnię wykorek o średnicy do 7cm. Zastosowanie opatentowanego systemu zmiennej gęstości aeracji VAD™ umożliwia uzyskanie od 2 do 10 razy więcej wykorków w jednym przejeździe, niż w przypadku modeli z mechanizmem bębnowym. Płynny napęd hydrostatyczny z biegiem wstecznym i skrętnymi kółkami przednimi nie tylko umożliwia pracę na maksymalnej wydajności, ale również gwarantuje precyzyjną aerację.

 

FILM WIDEO

 

Aby uzyskać najlepsze połączenie wydajności, komfortu operatora, doskonałej aeracji i wyjątkowo prostej konserwacji, poznaj nasz aerator Hydro-Drive o szerokości roboczej 64 cm. Wydajna aeracja do 4.000 m2 na godzinę. Aerator tłokowy z napędem Billy Goat PL2501SPH wykorzystuje opatentowany system opuszczania/podnoszenia bolców EZ Drop™, który przez zwolnienie dedykowanej dźwigni przy uchwycie błyskawicznie odłącza pracę korbowodu z bolcami, które "przepływają" nad przeszkodami, przy ciągłym przemieszczaniu maszyny przez operatora. Ponowne wciśnięcie dźwigni automatycznie aktywuje pracę korbowodu z bolcami.. Płynny napęd hydrostatyczny w połączeniu z przednimi kółkami skrętnymi (możliwość zablokowania kół do jazdy na wprost) gwarantuje niesamowitą zwrotność. To wszystko przekłada się na wydajność, skrócony czas przestojów i efektywniejszą aerację, w porównaniu do innych aeratorów. Mocowana na gumowych zaczepach, błyskawicznie zdejmowana pokrywa aeratora Billy Goat PL2501SPH umożliwia wygodne przeprowadzanie rutynowych czynności serwisowych i daje pełny, nieograniczony wgląd do wszystkich podzespołów maszyny. Zastosowanie unikalnego, pedałowego systemu unoszenia jednostki roboczej EZ Lift™ pozwala na szybkie i wygodne przezbrojenie urządzenia w tryb transportowy oraz umożliwi cofanie bez konieczności schylania się do maszyny.

SPECYFIKACJA

 

 

 

CECHY

 

SKUTECZNA I DOGŁĘBNA AERACJA NIEZALEŻNIE OD TWARDOŚCI GLEBY

W przypadku pracy na twardym czy mocno przesuszonym terenie, aerator Billy Goat PL2501SPH można bez problemu dociążyć, dzięki zastosowaniu zbiornika na wodę o pojemności 18L znajdującemu się bezpośrednio nad korbowodem z bolcami. Dociążenie nie tylko umożliwi aerację na maksymalnej głębokości, ale również przełoży się na stabilniejszą i pewniejszą trakcję kół prowadzących.

PRACUJ BEZ PRZERWY!

Aerator tłokowy z napędem Billy Goat PL2501SPH wykorzystuje opatentowany system opuszczania/podnoszenia bolców EZ Drop™, który przez zwolnienie dedykowanej dźwigni przy uchwycie błyskawicznie odłącza pracę korbowodu z bolcami, które „przepływają” nad przeszkodami, przy ciągłym przemieszczaniu maszyny przez operatora. Ponowne wciśnięcie dźwigni automatycznie aktywuje pracę korbowodu z bolcami.

JEDNOCZĘŚCIOWA POKRYWA Z MOŻLIWOŚCIĄ ŁATWEGO DEMONTAŻU

Obudowa zdejmuje się bez użycia narzędzi. Elementy mocujące są gumowane, co zmniejsza wibrację obudowy podczas pracy urządzeniem.

 

STEROWANIE PRZYJAZNE DLA UŻYTKOWNIKA

Sterowanie odbywa się za pomocą dźwigni umieszczonych na rączce. Operator może szybko i sprawnie zmieniać prędkość jazdy, opuszczać oraz podnosić bolce.

 

DO 4000M2 W GODZINĘ,

Zastosowanie opatentowanego systemu zmiennej gęstości aeracji VAD™ umożliwia uzyskanie od 2 do 10 razy więcej wykorków w jednym przejeździe, niż w przypadku modeli z mechanizmem bębnowym

 

   

wertykulator billy goat