logo

 

Aerator PLUGR® 25 PL2501SPV

 

MODEL: PL2501SPV

 

 

  CENA: 26200 zł netto / 32226 zł brutto

 

DO PRACY W TWARDEJ GLEBIE

Aerator z napędem Billy Goat PL2501SPV zapewnia skuteczną aerację trawnika, dzięki zastosowaniu mechanizmu tłokowego, który za pośrednictwem korbowodu z ogromną siłą wbija w ziemię 6 hartowanych bolców i wyciąga na powierzchnię wykorek o średnicy do 7cm. Zastosowanie opatentowanego systemu zmiennej gęstości aeracji VAD™ umożliwia uzyskanie od 2 do 10 razy więcej wykorków w jednym przejeździe, niż w przypadku modeli z mechanizmem bębnowym. Płynny napęd hydrostatyczny z biegiem wstecznym i skrętnymi kółkami przednimi nie tylko umożliwia pracę na maksymalnej wydajności, ale również gwarantuje precyzyjną aerację.

 

FILM WIDEO

 

SKUTECZNA I DOGŁĘBNA AERACJA NIEZALEŻNIE OD TWARDOŚCI GLEBY. W przypadku pracy na twardym czy mocno przesuszonym terenie, aerator Billy Goat PL2501SPV można bez problemu dociążyć, dzięki zastosowaniu zbiornika na wodę o pojemności 18L znajdującemu się bezpośrednio nad korbowodem z bolcami. Dociążenie nie tylko umożliwi aerację na maksymalnej głębokości, ale również przełoży się na stabilniejszą i pewniejszą trakcję kół prowadzących. Aerator z napędem Billy Goat PL2501SPV zapewnia skuteczną aerację trawnika, dzięki zastosowaniu mechanizmu tłokowego, który za pośrednictwem korbowodu z ogromną siłą wbija w ziemię 6 hartowanych bolców i wyciąga na powierzchnię wykorek o średnicy do 7cm. Zastosowanie opatentowanego systemu zmiennej gęstości aeracji VAD™ umożliwia uzyskanie od 2 do 10 razy więcej wykorków w jednym przejeździe, niż w przypadku modeli z mechanizmem bębnowym. Płynny napęd hydrostatyczny z biegiem wstecznym i skrętnymi kółkami przednimi nie tylko umożliwia pracę na maksymalnej wydajności, ale również gwarantuje precyzyjną aerację.

SPECYFIKACJA

 

 

 

CECHY

 

SKUTECZNA I DOGŁĘBNA AERACJA NIEZALEŻNIE OD TWARDOŚCI GLEBY

W przypadku pracy na twardym czy mocno przesuszonym terenie, aerator Billy Goat PL2501SPH można bez problemu dociążyć, dzięki zastosowaniu zbiornika na wodę o pojemności 18L znajdującemu się bezpośrednio nad korbowodem z bolcami. Dociążenie nie tylko umożliwi aerację na maksymalnej głębokości, ale również przełoży się na stabilniejszą i pewniejszą trakcję kół prowadzących.

PRACUJ BEZ PRZERWY!

Aerator tłokowy z napędem Billy Goat PL2501SPH wykorzystuje opatentowany system opuszczania/podnoszenia bolców EZ Drop™, który przez zwolnienie dedykowanej dźwigni przy uchwycie błyskawicznie odłącza pracę korbowodu z bolcami, które „przepływają” nad przeszkodami, przy ciągłym przemieszczaniu maszyny przez operatora. Ponowne wciśnięcie dźwigni automatycznie aktywuje pracę korbowodu z bolcami.

JEDNOCZĘŚCIOWA POKRYWA Z MOŻLIWOŚCIĄ ŁATWEGO DEMONTAŻU

Obudowa zdejmuje się bez użycia narzędzi. Elementy mocujące są gumowane, co zmniejsza wibrację obudowy podczas pracy urządzeniem.

 

STEROWANIE PRZYJAZNE DLA UŻYTKOWNIKA

Sterowanie odbywa się za pomocą dźwigni umieszczonych na rączce. Operator może szybko i sprawnie zmieniać prędkość jazdy, opuszczać oraz podnosić bolce.

 

DO 4000M2 W GODZINĘ,

Zastosowanie opatentowanego systemu zmiennej gęstości aeracji VAD™ umożliwia uzyskanie od 2 do 10 razy więcej wykorków w jednym przejeździe, niż w przypadku modeli z mechanizmem bębnowym

 

   

wertykulator billy goat