logo

 

Dmuchawa do liści F10 FORCE™

 

MODEL: F1002SPV

 

 

  CENA: 7500 zł netto / 9225 zł brutto

 

OCZYSZCZANIE DUŻYCH POWIERZCHNI

Dmuchawy spalinowe z napędem Billy Goat z serii F10 przeznaczone są do intensywnej, wielogodzinnej pracy. Modele F1002SPV i F1002V napędza komercyjny, amerykański silnik Briggs&Stratton Vanguard o mocy 10 koni mechanicznych. Aerodynamicznie skonstruowana, okrągła obudowa wykonana z lekkiego tworzywa wraz z kompozytowym wirnikiem przekłada się na cichą pracę dmuchaw Billy Goat i zapewnia wyjątkowo komfortową obsługę urządzeń. Maszyny nie ulegają procesom korozyjnym, co w efekcie zwiększa żywotność kluczowych elementów silnika (wał korbowy, tłoki, itp.).

 

FILM WIDEO

 

Dmuchawy spalinowe z napędem Billy Goat z serii F10 przeznaczone są do intensywnej, wielogodzinnej pracy. Modele F1002SPV i F1002V napędza komercyjny, amerykański silnik Briggs&Stratton Vanguard o mocy 10 koni mechanicznych. .Wpływa to na możliwość wielogodzinnej, intensywnej pracy maszyny. Dmuchawa posiada opatentowany Aim N Shoot , dzięki któremu kieruje przepływ powietrza tam, gdzie najbardziej tego potrzebujemy. Funkcjonalna obudowa eliminuje puste przestrzenie, gwarantuje to cichy, płynny przepływ. Aerodynamicznie skonstruowana, okrągła obudowa wykonana z lekkiego tworzywa wraz z kompozytowym wirnikiem przekłada się na cichą pracę dmuchaw Billy Goat i zapewnia wyjątkowo komfortową obsługę urządzeń. Maszyny nie ulegają procesom korozyjnym, co w efekcie zwiększa żywotność kluczowych elementów silnika (wał korbowy, tłoki, itp.).

SPECYFIKACJA

 

 

 

CECHY

 

OPATENTOWANY SYSTEM AIM N SHOOT™

Opatentowana możliwość kierunkowania wylotu powietrza. Sterowanie znajduje się w rączce.

16-ŁOPATKOWY WIRNIK

16 łopatkowy wirnik zapewnia wydajność pracy jakiej inni producenci mogą tylko pozazdrościć!

 

DELIKATNIE ZAOKRĄGLONA OBUDOWA

Okrągła, doskonale zaprojektowana obudowa zapewnia niezwykle cichą pracę nawet przy maksymalnej mocy. Dzięki wykorzystaniu tworzywa sztucznego dmuchawy są lekkie i jeszcze cichsze.

 

NAKŁADKA NA WYLOT POWIETRZA

W wybranych modelach istnieje możliwość założenia nakładki na wylot powietrza, dzięki czemu Twoja dmuchawa jest jeszcze bardziej praktyczna – możesz jej używać do oczyszczania płotów, a nawet ścian. nr części: 441130

ERGONOMICZNY UCHWYT

Ergonomiczna, skośna rączka ułatwia prowadzenie maszyny i odciąża barki

 

WYPOSAŻONY W NAPĘD

Zapomnij o ciężkiej pracy! Nasze dmuchawy są wyposażone w napęd.

 

NAJCICHSZA NA RYNKU

Najcichsza na rynku. Praca naszymi dmuchawami jest bezproblemowa dzięki niskiej emisji hałasu.

GWARANCJA SERII F18

3 lata gwarancji na silniki Hondy, 5 lat gwarancji na silniki Subaru, 2 lata gwarancji na maszynę, 5 lat gwarancji na obudowę.

 

   

wertykulator billy goat