logo

 

Dmuchawa do liści F1002V

 

MODEL: F1002V

 

 

  CENA: 6200 zł netto / 7626 zł brutto

 

DUŻE POWIERZCHNIE

Dmuchawy spalinowe z napędem Billy Goat z serii F10 przeznaczone są do intensywnej, wielogodzinnej pracy. Modele F1002SPV i F1002V napędza komercyjny, amerykański silnik Briggs&Stratton Vanguard o mocy 10 koni mechanicznych. Aerodynamicznie skonstruowana, okrągła obudowa wykonana z lekkiego tworzywa wraz z kompozytowym wirnikiem przekłada się na cichą pracę dmuchaw Billy Goat i zapewnia wyjątkowo komfortową obsługę urządzeń. Maszyny nie ulegają procesom korozyjnym, co w efekcie zwiększa żywotność kluczowych elementów silnika (wał korbowy, tłoki, itp.).

 

FILM WIDEO

 

Poznaj moc skutecznego sprzątania. Ta seria to idealne rozwiązanie dla każdego użytkownika, który ceni sobie ład i porządek wokół posesji. F902H jest objęty 3-letnią gwarancją na silnik Hondy. Dmuchawy serii F10 oferują wszystkie wspaniałe funkcje serii F9, ale oba modele są wyposażone w silniki Vanguard™ z 3 letnią gwarancją. F1002SPV jest wyposażona w napęd, co znakomicie podnosi wydajność pracy. Niezwykła skuteczność i precyzja dmuchania zapewnia opatentowany system wyrzutu powietrza Aim N Shoot™ nakierowując strumień powietrza tam gdzie jest najbardziej potrzebny. Regulacja kierunku podmuchu odbywa się jednym palcem, z możliwością błyskawicznego zblokowania w zadanej pozycji. Wysoką wydajność pracy zapewnia 16-łopatowy wentylator (2 razy więcej łopat niż konkurencja) wykonany z ultra-lekkiego, bardzo wytrzymałego i odpornego na korozję kompozytu;

SPECYFIKACJA

 

 

 

CECHY

 

OPATENTOWANY SYSTEM AIM N SHOOT™

Opatentowana możliwość kierunkowania wylotu powietrza. Sterowanie znajduje się w rączce.

16-ŁOPATKOWY WIRNIK

16 łopatkowy wirnik zapewnia wydajność pracy jakiej inni producenci mogą tylko pozazdrościć!

 

DELIKATNIE ZAOKRĄGLONA OBUDOWA

Okrągła, doskonale zaprojektowana obudowa zapewnia niezwykle cichą pracę nawet przy maksymalnej mocy. Dzięki wykorzystaniu tworzywa sztucznego dmuchawy są lekkie i jeszcze cichsze.

 

NAKŁADKA NA WYLOT POWIETRZA

W wybranych modelach istnieje możliwość założenia nakładki na wylot powietrza, dzięki czemu Twoja dmuchawa jest jeszcze bardziej praktyczna – możesz jej używać do oczyszczania płotów, a nawet ścian. nr części: 441130

ERGONOMICZNY UCHWYT

Ergonomiczna, skośna rączka ułatwia prowadzenie maszyny i odciąża barki

 

WYPOSAŻONY W NAPĘD

Zapomnij o ciężkiej pracy! Nasze dmuchawy są wyposażone w napęd.

 

NAJCICHSZA NA RYNKU

Najcichsza na rynku. Praca naszymi dmuchawami jest bezproblemowa dzięki niskiej emisji hałasu.

GWARANCJA SERII F18

3 lata gwarancji na silniki Hondy, 5 lat gwarancji na silniki Subaru, 2 lata gwarancji na maszynę, 5 lat gwarancji na obudowę.

 

   

wertykulator billy goat