logo

 

Dmuchawa do liści F13 FORCE™

 

MODEL: F1302H

 

 

  CENA: 8500 zł netto / 10455 zł brutto

 

OCZYSZCZANIE DUŻYCH POWIERZCHNI

Duża moc oraz stosunkowo niewielka waga w serii F13 sprawiają, że praca wykonywana jest szybciej i bardziej komfortowo. Niski poziom drgań oraz ergonomiczne uchwyty pomagają pracować bardziej wydajnie. Profesjonaliści na pewno docenią moc silnika Hondy.

 

FILM WIDEO

 

Napędzane silnikiem Honda dmuchawy serii F13 są ulubionym sprzętem profesjonalistów pracujących na dużych terenach zielonych tj. szkoły, parki, ośrodki wypoczynkowe oraz golfowe. Dmuchawy z serii F13 są dostępne w wersji z napędem. Cichy silnik i szczelna kompozytowa obudowa dmuchawy kołowej Billy Goat F1302H sprawiają, że nadaje się ona szczególnie do zastosowań w obszarach mieszkalnych i przy placówkach edukacyjnych, gdzie jednym z wymogów eksploatacji maszyn jest niski poziom emisji hałasu. Ergonomiczny uchwyt z wyjątkowo grubą, wytrzymałą wyściółką piankową zapewnia wygodne wykonywanie prac porządkowych, podczas gdy elastyczna, gumowa dysza przedłużająca umożliwi skuteczne uprzątnięcie zanieczyszczeń z krawędzi ścian i ogrodzeń

SPECYFIKACJA

 

 

 

CECHY

 

OPATENTOWANY SYSTEM AIM N SHOOT™

Opatentowana możliwość kierunkowania wylotu powietrza. Sterowanie znajduje się w rączce.

16-ŁOPATKOWY WIRNIK

16 łopatkowy wirnik zapewnia wydajność pracy jakiej inni producenci mogą tylko pozazdrościć!

 

DELIKATNIE ZAOKRĄGLONA OBUDOWA

Okrągła, doskonale zaprojektowana obudowa zapewnia niezwykle cichą pracę nawet przy maksymalnej mocy. Dzięki wykorzystaniu tworzywa sztucznego dmuchawy są lekkie i jeszcze cichsze.

 

NAKŁADKA NA WYLOT POWIETRZA

W wybranych modelach istnieje możliwość założenia nakładki na wylot powietrza, dzięki czemu Twoja dmuchawa jest jeszcze bardziej praktyczna – możesz jej używać do oczyszczania płotów, a nawet ścian. nr części: 441130

ERGONOMICZNY UCHWYT

Ergonomiczna, skośna rączka ułatwia prowadzenie maszyny i odciąża barki

 

WYPOSAŻONY W NAPĘD

Zapomnij o ciężkiej pracy! Nasze dmuchawy są wyposażone w napęd.

 

NAJCICHSZA NA RYNKU

Najcichsza na rynku. Praca naszymi dmuchawami jest bezproblemowa dzięki niskiej emisji hałasu.

GWARANCJA SERII F18

3 lata gwarancji na silniki Hondy, 5 lat gwarancji na silniki Subaru, 2 lata gwarancji na maszynę, 5 lat gwarancji na obudowę.

 

   

wertykulator billy goat