logo

 

Kosiarka / Karczownica BC OUTBACK® SWIVEL WHEELS

 

MODEL: BC2600HHEU

 

 

  CENA: 20600 zł netto / 25338 zł brutto

 

PRACA W ZAROŚLACH

Prezentowane kosiarki zostały zaprojektowane do pracy w zaroślach. Są idealne do koszenia pól, łąk czy wycinania ścieżek. Duża szerokość robocza oraz solidny napęd zapewniają stabilne tempo pracy, a wytrzymała obudowa gwarantuje żywotność nawet w najbardziej trudnych warunkach. Skrzynia przekładniowa została ze wszystkich stron wzmocniona, aby sprostać wysokim wymaganiom koszenia. Kosiarka radzi sobie bezproblemowo z zaroślami do 182 cm wysokości, trawa do 240 cm oraz gałęziami do 5 cm średnicy. Kosiarka umożliwia jazdę w trzech prędkościach do przodu oraz jazdę do tyłu.

 

FILM WIDEO

 

Siłę napędową maszyny stanowi użytkowy silnik komercyjny Honda GX390 o mocy 13KM i pojemności 390cc. Pływająca jednostka z łatwością porusza się po nierównym terenie równając z ziemią wszystkie zarośla. Skrzynia przekładniowa jest zespolona, aby wykluczyć możliwość wplątania się w zarośla. Wszystkie pasy napędowe również zostały obudowane. Piasta jest przymocowana z czterech stron do jednostki, aby jeszcze bardziej zwiększyć bezpieczeństwo pracy oraz wytrzymałość podzespołów maszyny. Komfort pracy zapewniają ergonomiczne uchwyty wyłożone miękka gąbka.

SPECYFIKACJA

 

 

 

CECHY

 

WZMOCNIONA PIASTA

Piasta jest przymocowana z czterech stron do jednostki, aby jeszcze bardziej zwiększyć bezpieczeństwo pracy oraz wytrzymałość podzespołów maszyny.

PŁYWAJĄCA JEDNOSTKA DOSTOSOWUJĄCA SIĘ DO TERENU

Pływająca jednostka z łatwością porusza się po nierównym terenie równając z ziemią wszystkie zarośla.

 

ŁATWIEJSZE PRZEMIESZCZANIE SIĘ I WIĘKSZA WYTRZYMAŁOŚĆ

Szersze opony z głębszym bieżnikiem dodają jednostce przyczepności.

 

ZESPOLONA SKRZYNIA PRZEKŁADNIOWA

Skrzynia przekładniowa jest zespolona, aby wykluczyć możliwość wplątania się w zarośla. Wszystkie pasy napędowe również zostały obudowane.

KOMFORTOWY I INTUICYJNY UKŁAD STEROWANIA

Komfort pracy zapewniają ergonomiczne uchwyty wyłożone miękka gąbka.

 

   

wertykulator billy goat