logo

 

Kosiarka / Karczownica BC OUTBACK® FIXED DECK

 

MODEL: BC2600HM

 

 

  CENA: 14400 zł netto / 17712 zł brutto

 

PRACA W ZAROŚLACH

Prezentowane kosiarki zostały zaprojektowane do pracy w zaroślach. Są idealne do koszenia pól, łąk czy wycinania ścieżek. Duża szerokość robocza oraz solidny napęd zapewniają stabilne tempo pracy, a wytrzymała obudowa gwarantuje żywotność nawet w najbardziej trudnych warunkach. Skrzynia przekładniowa została ze wszystkich stron wzmocniona, aby sprostać wysokim wymaganiom koszenia. Kosiarka radzi sobie bezproblemowo z zaroślami do 182 cm wysokości, trawa do 240 cm oraz gałęziami do 5 cm średnicy. Kosiarka umożliwia jazdę w trzech prędkościach do przodu oraz jazdę do tyłu.

 

FILM WIDEO

 

Kosiarka karczownica Billy Goat BC2600HM została stworzona do pracy w zaroślach. Maszyna idealnie nadaje się do koszenia pól, łąk czy wycinania ścieżek. Duża szerokość robocza, sztywny agregat oraz solidny napęd zapewniają stabilne tempo pracy a wytrzymała obudowa gwarantuje żywotność nawet w najtrudniejszych warunkach. Skrzynia przekładniowa została ze wszystkich stron wzmocniona, aby sprostać wysokim wymaganiom koszenia. Kosiarka karczownica Billy Goat BC2600HM radzi sobie bezproblemowo z zaroślami do 182 cm wysokości, trawą do 240 cm oraz gałęziami do 5cm średnicy.
Amerykańska kosiarka-karczownica Billy Goat BC2600HM 66cm ze sztywnym agregatem i użytkowym silnikiem Honda GXV, gwarantująca doskonałą stabilność w pracy z bardzo wymagającą, gęstą i wysoką roślinnością.


Główne zalety karczownicy Billy Goat BC2600HM:
- Maksymalną moc i wydajność pracy zapewnia japoński silnik do zastosowań profesjonalnych Honda GXV390 z żeliwną tuleją cylindra i kutym korbowodem dla maksymalnej żywotności oraz rozrusznik klasy przemysłowej z cyfrowym zapłonem dla zawsze skutecznego i lekkiego rozruchu
- Mechaniczna skrzynia biegów do ciężkich zastosowań z mechanizmem różnicowym, 3 biegami do przodu i 1 biegiem wstecznym jest idealna do oczyszczania łąk, pól i ścieżek wszędzie tam, gdzie gęste zarośla i chwasty stanowią wyzwanie
- Wytrzymały adapter noża wzmocniono z czterech stron, aby sprostać najtrudniejszym warunkom karczowania, w tym grubym zaroślom, trawom i chwastom o wysokości ponad 180cm i gałęziom o średnicy do 5cm. Dla maksymalnej wygody operatora i wysokiej produktywności sterowanie napędem do przodu i do tyłu jest na wyciągnięcie ręki
- Sztywny agregat koszący z systemem wyrzutu tylnego z opływową konstrukcją nie zahacza i nie zakopuje się na wzgórzach, zagłębieniach czy nierównym terenie i zapewnia doskonałą stabilność i przyczepność do podłoża
- Intuicyjne sterowanie napędem ułatwia poruszanie się do przodu i do tyłu. Szerokie rączki w z wyściełanymi uchwytami i osłonami dla maksymalnej ochrony i dźwigni w głębokiej i gęstej roślinności.

SPECYFIKACJA

 

 

 

CECHY

 

WZMOCNIONA PIASTA

Piasta jest przymocowana z czterech stron do jednostki, aby jeszcze bardziej zwiększyć bezpieczeństwo pracy oraz wytrzymałość podzespołów maszyny.

PŁYWAJĄCA JEDNOSTKA DOSTOSOWUJĄCA SIĘ DO TERENU

Pływająca jednostka z łatwością porusza się po nierównym terenie równając z ziemią wszystkie zarośla.

 

ŁATWIEJSZE PRZEMIESZCZANIE SIĘ I WIĘKSZA WYTRZYMAŁOŚĆ

Szersze opony z głębszym bieżnikiem dodają jednostce przyczepności.

 

ZESPOLONA SKRZYNIA PRZEKŁADNIOWA

Skrzynia przekładniowa jest zespolona, aby wykluczyć możliwość wplątania się w zarośla. Wszystkie pasy napędowe również zostały obudowane.

KOMFORTOWY I INTUICYJNY UKŁAD STEROWANIA

Komfort pracy zapewniają ergonomiczne uchwyty wyłożone miękka gąbka.

 

   

wertykulator billy goat