logo

 

Odkurzacz do liści KV650H

 

MODEL: KV650H

 

 

  CENA: 5750 zł netto / 7072,50 zł brutto

 

POSESJE

Wszechstronne odkurzacze z serii KV maja szerokość roboczą 68,5 cm i zostały zaprojektowane z myślą o posesjach prywatnych oraz małych obszarach miejskich.Wysoką wydajność pracy zapewnia górnozaworowy silnik Briggs&Stratton lub Honda. Moc i łatwa obsługa sprawiają, że maszyny poradzą sobie z różnymi rodzajami odpadów ogrodowych. Idealne osadzenie środka ciężkości i tym samym doskonałe wyważenie maszyny, które w połączeniu z dużymi kołami prowadzącymi i szerokim uchwytem zapewnia wygodne prowadzenie i manewrowanie odkurzaczem.

 

FILM WIDEO

 

Mocne ssanie i łatwa obsługa sprawiają, że czyszczenie liści, nasion, ściółki, kwiatów, gałęzi, ściółki i gruzu jest bardzo szybkie. Idealny do wielopowierzchniowych gospodarstw domowych i lekkich obiektów komercyjnych, wszechstronny odkurzacz do trawnika i ściółki o szerokości 69 cm / 27 cali ma zmienną regulację wysokości do pracy na twardej powierzchni lub murawie. Odkurzacz Billy Goat KV650: Opcjonalny wąż ssący jest idealnym rozwiązaniem w przypadku sprzątania w trudno dostępnych miejscach.Opony 30cm / 12 "w tym odkurzaczu pchającym ułatwiają obsługę, nawet na pagórkowatym terenie. Odkurzacze KV650H są wyposażone w mocne silniki Honda.


SPECYFIKACJA

 

 

 

CECHY

 

INTEGRALNA OSŁONA PRZECIWKURZOWA

Integralna osłona przeciw kurzowa sprawia, że nie unosi się on w powietrzu, ale pozostaje w torbie. Dostępne są również dodatkowe worki (nr części: 8911256) dla lepszej ochrony przed kurzem.

GWARANCJA SERII KV/TKV

Odkurzacze są objęte 2 letnią gwarancja.

 

   

wertykulator billy goat