logo

 

Siewnik OS901SPH

 

MODEL: OS901SPH

 

 

  CENA: 19500 zł netto / 23985 zł brutto

 

DO PRACY W TRUDNYM TERENIE

Nasze siewniki są wyposażone w system AutoDrop, który zapobiega gubieniu nasion poprzez automatyczne rozpoczynanie oraz zatrzymywanie siana, sprzężone z praca noży. 

 

FILM WIDEO

 

Seria Billy Goat OS900 wyposażona jest w płynny napęd. Siewnik napędzany jest mocnym silnikiem Hondy a szerokość robocza to aż 56cm .Urządzenie posiada wyjątkową 11-ostrzową pływającą kasetę nacinającą, która kopiuje ukształtowanie terenu w którym pracuje. Instrukcja kalibracji siewu znajduje się na obudowie, dla wygody operatora. Urządzenie jest standardowo wyposażone w pojemnik na nasiona o pojemności 13,6 kg. Ponadto siewnik posiada funkcję Auto Drop™. Jednostka jest standardowo wyposażona w pojemnik na nasiona o masie 13,6 kg, który jest wysoko umieszczony nad murawą, aby wyeliminować zatykanie, które może wystąpić przez wilgoć, oraz wyjątkowy system Auto Drop ™ firmy Billy Goat.

SPECYFIKACJA

 

 

 

CECHY

 

NOWY KSZTAŁT OSTRZAI

Nowy kształt ostrzy nacinających zapobiega podnoszeniu trawy. Ostre krawędzie lepiej nacinają darń i zapewniają dłuższą żywotność.

PODWÓJNY PAS

Stalowe koła pasowe, łatwy do regulacji napinacz i łatwy do zmiany pasek napędowy przyczyniają się do prostszej obsługi maszyny oraz jej dłuższej żywotności. Koła chronione są przez stalowe osłony.

NAPĘD HYDROSTATYCZNY

Napęd hydrostatyczny z biegiem wstecznym.

 

PŁYWAJĄCA GŁOWICA TNĄCA

Pływającą jednostka robocza, ułatwia i przyspiesza prace kopiując nierówności podłoża.

 

GWARANCJA SERII OS901

Produkt objęty jest pełną roczną gwarancją, silnik zaś trzyletnią.

 

   

wertykulator billy goat